دانلود بازی plants vs zombies

1245 بازدید بدون دیدگاه 09 خرداد 1398

دانلود بازی plants vs zombies

دانلود بازی زامبی ها علیه گیاهان

بازی Plants vs zombies که به بازی زامبی ها معروف شده است ، یک بازی نسبتا قدیمی است که دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشد. این بازی با گرافیک ساده و خیره کننده خودش توانسته علاقمندان زیادی رو به خودش جلب کنه . در این بازی شما در نقش صاحب یک باغ کوچکی ظاهر می شوید. در این بین مشاهده میکنید که زامبی ها در حال حمله کردن به خانه شما هستند و شما با قرار دادن گیاهان در راه آنها باید مانع از رسیدن زامبی ها به خانه خودتان شوید. زامبی ها دارای قدرت های مختلفی هستند و هر کدامشان با دیگری فرق دارد . در ابتدای هر مرحله قدرت و نحوه حرکت زامبی ها به شما نمایش داده میشود و میتوانید آنها را بررسی کنید. همینطور گیاهانی که در اختیار شما قرار می گیرد نیز دارای قدرت های مختلفی هستند که میتوانید از آنها به بهترین شکل برای مقابله با دشمنان استفاده کنید. با مشاهده دشمنان قبل از شروع بازی ، باید بهترین گیاهان را که به صورت کارت هایی به شما نمایش داده میشود ، انتخاب کنید و از حمله آنها به خانه جلوگیری کنید. تنوع گیاهان ، تنوع دشمنان و همچنین تنوع مراحل باعث جذابیت زیادی شده که این بازی میتواند ساعت ها شما را پای بازی بنشاند. در مرحله هایی که روز هست ، شما میتوانید با استفاده از کاشتن گلهای آفتابگردان سکه جمع کنید و با سکه ها گلهای تدافعی یا تهاجمی بسازید و دشمن را نابود کنید. اما در مراحلی که شب است ، شما نمی توانید از گلهای آفتابگردان استفاده کنید. بلکه باید برای کسب سکه از قارچ ها استفاده کنید. همچنین در مراحلی که در آنها استخر وجود دارد برای دفاع از مهاجمینی که از آب حمله میکنند باید جلبک و گیاهان دفاعی که در آب قابل کاشت هستند را انتخاب کنید. در مراحلی که در روی سقف خانه هستند ، اگر شما از گیاهانی که تیر مستقیم میزنند استفاده کنید ، تیرها به سقف خانه برخورد میکند و نمی توانید قدرت لازم را داشته باشید پس باید از گیاهانی که کلم و ذرت پرت میکنند استفاده کنید.

با گذشتن هر چند مرحله گیاهی جدید آزاد میشود و شما قابلیت استفاده از آنها را دارید و میتوانید به نحوه دفاع از خود تنوع بیشتری دهید. این بازی ترکیبی از چند سبک استراتژی ، کارتی و … است که برای اولین بار توانست سبک جدیدی از بازی را به نمایش بگذارد اما در حقیقت سبک آن Tower Defence است. این بازی به دلیل استقبال چشمگیری که از آن شد ، در نسخه های مختلف و مادهای متفاوت روانه بازار شد و تفاوت های بسیاری در ظاهر این بازی دیده میشود. همچنین برای PC و موبایل ارائه شد که بازی کردن در موبایل برای بسیاری از گیمرها لذت بخش تر است.

در بازی علاوه بر مراحل اصلی بازی ، مدهای دیگری نیز وجود دارد که بسیار سرگرم کننده هستند. به طور مثال مینی گیم های مختلفی که با گذراندن هر کدام از آنها مینی گیم جدیدی باز میشود و هر کدام با دیگری متفاوت است. مثلا در مد Surival بازی از مرحله آسان شروع میشود و همینطور سخت و سخت تر میشود و بازی هیچ پایانی ندارد تا جایی که شما ببازید. در این مد شما رکورد میتونید بزنید و هر چه بیشتر دوام بیاورید رکوردتان بیشتر میشود. همچنین در مد Zen Garden به شما یک گلخانه کوچک تعلق می گیرد که با آبیاری و مراقبت از گلدان هایی که در اختیارتان قرار می گیرد ، میتوانید سکه جمع کنید و با آنها وسایل داخلی بازی را خرید کنید. یا قسمت پازل که سبکه جدایی از بازی اصلی دارد و واقعا جذاب است.

بازی زامبی ها علیه گیاهان ساخته شده توسط استودیو Popcap Games می باشد که در سال 2009 اولین نسخه آن به بازار عرضه شد.

نظرات شما باعث خوشحالی ماست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پیاده سازی با توسط نردیس